درباره ما

ساخت تجهیزات تزریق

واحد تولیدی ایران تزریق پمپ در سال 1370 با اخذ مجوز از وزارت صنایع سنگین به عنوان اولین سازنده پمپ های تزریق دوغاب سیمان در ایران فعالیت خود را آغاز نمود و اکنون با نزدیک به دو دهه سابقه فعالیت و کسب کوله باری از تجربه افتخار ساخت وتولید مدرن ترین سیستم های تزریق را که از لحاظ کیفیت قابل رقابت با تولیدات شرکت های خارجی می باشد را داشته و نزدیک به 85 درصد از کل احجام تزریقات در حال اجرا یا خاتمه یافته در کشور توسط تجهیزات ساخت این واحد انجام پذیرفته است.


ساخت تجهیزات حفاری

در سال 1378 نیز ساخت اولین دستگاه حفاری روتاری که مشابه دستگاه های حفاری از نوع دیامک (ساخت شرکت سوئدی اطلس کوپکو کریلیوس) بود آغاز گردید که در طی این مدت با توجه به سیر تکاملی صورت گرفته و امکانات و شرایط خاص داخل کشور کیفیت تولیدات این واحد به بالاترین سطح ارتقاء پیدا کرده است.


ساخت تجهیزات خاص ژئوتکنیک

این شرکت توانایی ساخت تجهیزات فنی مخصوص پـروژه های خاص را نیز دارا میباشد که نمونه ای از کارهای انجام شده به شرح ذیل می باشد:
  • ساخت پمپ تزریق و های میکسر و هاپر ذخیره جهت ساخت بتون پلاستیک در سد های کرخه اصلی و کرخه تنظیمی و سد ارسباران.
  • ساخت پمپ و میکسر مخصوص تزریق ملات پایه اسکله برای پروژه پارس جنوبی. ساخت میکسر مخصوص گروت برای پروژه قطار شهری شیراز.
  • ساخت میکسر و پمپ مخصوص دوغاب غلیظ برای پروژه تونل آب بر نیروگاه سیمره. ساخت میکسر اولیه و میکسر ثانویه مخصوص اختلاط میکرو سیلیس پروژه مس میدوک.